Tutaj zacznij

 
O co chodzi z tym całym preppy i co to w ogóle jest? 
Krótko mówiąc- preppy jest to określenie na styl ubioru bogatych studentów z amerykańskich prestiżowych uczelni. Jest on rozwiązaniem dla osób które chcą wyglądać porządnie i wyróżniać się w tłumie swoim schludnym, dopracowanym strojem. Jeśli opisać to jednym zdaniem to jako najbardziej charakterystyczne określiłabym komplet- koszula, gładko zaczesany kucyk, kolczyki perełki, trapezowa spódniczka i baleriny. Aby lepiej zrozumieć kliknij we wprowadzenie.

Dlaczego promujesz amerykański styl w Polsce?
Pokazuję i udostępniam wiedzę o tym co kocham, a czego w polskim internecie jest bardzo mało, żeby nie powiedzieć że nie ma tego wcale. Większość treści o preppy jakie można znaleźć adresowana jest do mężczyzn, więc tutaj zrobiłam nasz, babski kącik. W zakładce o podstawach opowiadam jak wyglądają najbardziej charakterystyczne elementy garderoby, kolory czy akcesoria tego prawdziwego amerykańskiego stylu. Łatwo jednak domyślić się że preppy inaczej będzie wyglądał w słonecznej kalifornii a inaczej w polskim listopadowym otoczeniu przy -3 stopniach. Tutaj zapraszam Was do zakładki o moim preppy gdzie pokazuję jak ja to robię na przykładzie dostępnych u nas marek (ponieważ część tych charakterystycznych dla amerykańskiego stylu jest u nas zwyczajnie niedostępna) i z głową, według budżetu polskiej dziewczyny. 

Czyli preppy to styl ubioru?
Tak... i nie. To trochę bardziej styl bycia, mówienia i ogólne zachowanie. Ja rozumiem to tak, że jeśli styl tego ubioru przełożyć na życie to wychodzi nam bardzo porządna uczennica, przewodnicząca klasy, dalej pilna studentka która wyróżnia się wśród rówieśników dojrzałym myśleniem. Dalej w pracy kobieta pewna siebie, zadbana, zaangażowana, niezwykle kulturalna i miła. Preppy jest świetnym sposobem na kreowanie siebie i swojego wizerunku na każdym etapie życia. Przedstawiamy siebie jako osobę sumienną, zdecydowaną i potwierdzamy to swoim wyglądem.

Poza tym
Będę poruszać tematy typu pielęgnacja, makijaż, fryzury krok po kroku i tego typu ciekawostki. Będę szukać dla Was i siebie więcej inspiracji oraz pokazywać Wam moje pomysły.